Telefonla sifariş et!
(+99412) 493 17 04   (+99451) 312 24 40   Zəng sifariş etmək istəyirəm
Kitabları Bakıya, bölgələrə və xarici ölkələrə çadtırırıq!
20 AZN-dən çox alana çatdırılma pulsuzdur (Bakı daxilində)!
ru | en | az
Xoş gəlmişsiniz, qonaq!
Daxil ol   |   Qeydiyyat
Səbətim
Sizin səbət boşdur

All the Bright Places

Kod 23138
Janr: Современная проза/Muasir nəsr
ISBN: 9780141357034
Müəllif:  Jennifer Niven
Nəşriyyat: Penguin Books
Cild: Paperback
Çəki, g:  550
məhsul mövcudluğu:  bəli
22,40 AZN  %20   17,92 AZN
(səslərin sayına: 2, reytinqlər: 5)
     
Diqqət - 20 manatlıq sirafişlər Bakı daxilində pulsuz çatdırılır!

Nəcə bu malı almaq olar? Ətraflı məlumat

Necə ödəniş etmək olar? Ətraflı məlumat

Kitabları Bakıya, bölgələrə və xarici ölkələrə çadtırırıq.

Bölgələrə poçt vasitəsi ilə çatdırılmanın qiyməti 2 manatdır (1 kilo üçün). Çatdırılma müddəti maksimum 5 iş günü ərzindədir.


Theodore Finch is fascinated by death, and he constantly thinks of ways he might kill himself. But each time, something good, no matter how small, stops him. Violet Markey lives for the future, counting the days until graduation, when she can escape her Indiana town and her aching grief in the wake of her sister's recent death.When Finch and Violet meet on the ledge of the belltower at school, it's unclear who saves whom. And when they pair up on a project to discover the 'natural wonders' of their state, both Finch and Violet make more important discoveries: It's only with Violet that Finch can be himself - a weird, funny, live-out-loud guy who's not such a freak after all. And it's only with Finch that Violet can forget to count away thedays and start living them. But as Violet's world grows, Finch's begins to shrink. An intense, gripping YA novel, perfect for fans of John Green, Jay Asher,
Rainbow Rowell, Gayle Forman and Jenny Downham.

Geri bölməsində